Головна     |     Контакти     |     Новини та події     |     Де купити?     |     Каталог     |     Інтернет-замовлення     |     Реалізовані проєкти     |     Артисти     |     Вакансії
SYVA в озвученні церкви: елегантність і ефективність


 
Церква Християн Віри Євангельської в селі Мотовилівка нещодавно отримала надзвичайно елегантну інсталяцію колінеарних акустичних систем SYVA від L-Acoustics.

На першому поверсі приміщення церкви були встановлені два повні стеки: 2x SYVA + 2х SYVA LOW, доповнені парою сабвуферів SYVA SUB під сценою. Ще пара систем SYVA працює на другому поверсі. Два підсилювачі-контролери LA4X забезпечують живлення всіх гучномовців.
  Коментує інсталятор цього проєкту Віталій Оніскевич:«Щоразу при проектуванні звукових систем для церков головною моєю задачею є досягнення рівномірного звукового покриття та максимальної розбірливості мови у будь-якій точці залу, включно з зонами під та над балконами.

Від самого початку, переглянувши попередній проєкт зали, з її асиметричною напівкруглою сценою, передня частина якої виходить практично до центру зали, я зрозумів, що доведеться використовувати системи з широким кутом охоплення – для всіх відвідувачів, які і сидітимуть, і стоятимуть в залі. Варіант підвісу тут навіть не розглядався через естетичні міркування.

Для виконання цієї задачі було ухвалено рішення використовувати колінеарні акустичні системи. Попередні вимірювання та розрахунки в програмному забезпеченні Soundvision показали, що серія SYVA від компанії L-Acoustics зданта ідеально впоратися з цією задачею. З її ультра широким кутом дисперсії в 140° ми досягли 90% рівномірності звукового покриття у всій залі церкви. Разом із Syva також були встановлені компактні сабвуфери Syva Low, а під сценою – додаткові інфрасабвуфери Syva Sub.

На сьогодні це одна з найкращих моїх інсталяцій. При озвученні цієї церкви системи Syva показали себе якнайкраще. Вони звучать дуже мʼяко, мають максимально широке звукове покриття та просто шикарний зовнішній вигляд».


 
 
 
  
 
Колінеарні акустичні системи SYVA в Україні та Молдові представляє офіційний дистрибʼютор L-Acoustics – компанія РеалМюзік: realmusicpro.com/syva