Головна     |     Контакти     |     Новини та події     |     Де купити?     |     Каталог     |     Інтернет-замовлення     |     Реалізовані проєкти     |     Артисти     |     Вакансії
Гарантійні зобов’язання

На всі товари, придбані в нашому інтернет-магазині, надається гарантійне обслуговування відповідно до чинного законодавства України. Ця гарантія захищає законні права споживача, надаючи йому безкоштовне гарантійне обслуговування протягом усього гарантійного терміну відповідного товару.


Шановний споживач!

Виробник продукції та Продавець висловлюють подяку за Ваш вибір і гарантують високу якість та бездоганне функціонування даного пристрою за умови дотримання правил його експлуатації.


Додаток до інструкції з експлуатації

При купівлі просимо Вас уважно ознайомитися з основною інструкцією з експлуатації та перевірити правильність заповнення гарантійного талону. При цьому серійний номер та найменування моделі придбаного Вами виробу повинні відповідати запису в гарантійному талоні. Не допускається внесення до талону будь-яких змін та виправлень. У разі неправильного чи неповного заповнення гарантійного талону негайно зверніться до продавця.

Більшість з наших товарів є технічно складним обладнанням професійного призначення чи музичними інструментами для побутового або професійного використання. Під час експлуатації уникайте механічних ушкоджень, потрапляння всередину пристрою сторонніх предметів, рідин, комах. Протягом всього терміну придатності слідкуйте за збереженням маркувальної наклейки з позначкою найменування моделі та серійного номеру виробу.

Ушкодження чи відсутність маркувальної наклейки може спричинити відмову у гарантійному обслуговуванні.

Якщо придбаний Вами виріб потребує спеціального встановлення та підключення, Ви можете звернутися до уповноваженої та компетентної організації чи особи, що спеціалізується з надання таких послуг. При цьому вимагайте наявності відповідних дозвільних документів (ліцензій, сертифікатів тощо). Особа, яка здійснює встановлення та підключення Вашого пристрою, несе відповідальність за правильність виконаних робіт. Пам’ятайте, що кваліфіковане встановлення та налаштування обладнання є суттєвим для його подальшого належного функціонування і гарантійного обслуговування. Переконайтеся, що особа, яка здійснила інсталяцію, внесла всі необхідні відомості до гарантійного талону.

Якщо в процесі експлуатації виробу Ви вважатимете, що параметри його роботи відрізняються від тих, що викладено в інструкції з експлуатації, радимо Вам звернутися за консультацією до організації, яка продала Вам товар.


Умови гарантії


Гарантією Виробник та Продавець підтверджують справність придбаного Вами виробу та беруть на себе зобов’язання з безкоштовного сервісного обслуговування, заміни дефектних деталей, вузлів та механізмів, усунення несправностей придбаного Вами виробу, виявлених протягом всього гарантійного терміну, якщо вони виникли з вини виробника, і в терміни, встановлені законодавством України.

Термін придатності даного виробу – необмежений. Гарантійний термін для більшості наших товарів становить 12 місяців від дня придбання. Протягом всього гарантійного терміну Покупцеві надається безкоштовне сервісне обслуговування на придбаний пристрій.

Після закінчення гарантійного терміну радимо Вам звернутись до сервісного центру для проведення профілактичних робіт та отримання рекомендацій з подальшої експлуатації виробу. Несвоєчасне технічне обслуговування чи його відсутність можуть призвести до скорочення терміну придатності даного виробу чи відхилення від його початкових технічних параметрів, що може позначитись на його працездатності протягом терміну придатності.


Гарантія і безкоштовне сервісне обслуговування не поширюються на вироби, несправності яких виникли внаслідок:

1.   Порушення споживачем правил експлуатації, зберігання і транспортування товару;
2.   Механічного пошкодження виробу чи його комплектуючих, деформації корпусу;
3.   Дії третіх осіб:

 • ремонту чи внесення несанкціонованих виробником конструктивних або схемотехнічних змін не уповноваженими на те особами;
 • відхилення від Державних Стандартів (ДСТУ) та норм мереж живлення, заземлення, телекомунікаційних та кабельних мереж;
 • неправильного встановлення та підключення виробу, в тому числі використання його сумісно з виробами, на які не поширюється дана гарантія чи дані дії не санкціоновані Виробником;
4.   Допущення перенавантаження в ході експлуатації;
5.   Дії непереборних сил (стихійні лиха, пожежа, блискавка і т. ін.);
6.   Впливу шкідливих програм (наприклад, комп'ютерних вірусів);
7.  Некоректного оновлення bios (для комп’ютерних систем), програмного забезпечення, що призвело до непрацездатності виробу як самим користувачем, так і неуповноваженими на те особами.


Гарантійному безкоштовному сервісному обслуговуванню не підлягають:

 • динамічні і конденсаторні головки мікрофонів, звукознімачі, зчитувальні оптичні і магнітні головки CD, DVD програвачів, голки вінілових програвачів, гучномовці навушників, високочастотні і низькочастотні гучномовці акустичних систем (динаміки), що поставляються як окремо, так і вмонтованими у виріб, за винятком випадків наявного заводського дефекту;
 • комп’ютерні плати та звукові карти, програмне забезпечення;
 • пульти дистанційного керування, потенціометри, стрілкові та світлодіодні індикатори, елементи живлення;
 • щітки електро-двигунів, запобіжники тощо;
 • окремі блоки живлення, трансформатори, димери, фільтри електричної напруги, стабілізатори напруги, зарядні пристрої;
 • лампи розжарювання, світлодіоди, радіолампи, що постачаються як окремо, так і вмонтованими у виріб;
 • кабелі, дроти, з’єднувальні роз’єми (конектори) всіх типів, що постачаються як окремо, так і вмонтованими у виріб;
 • стійки та підставки для акустичних систем, музичних інструментів, світлових приладів та медійних пристроїв;
 • чохли, футляри, ремені, тросики (в тому числі передавальні тросики обертових механізмів), світлофільтри, оптичні лінзи, сумки, струни та інші витратні матеріали.

Гарантійне безкоштовне сервісне обслуговування здійснюється лише в авторизованих сервісних центрах. Для уникнення можливих непорозумінь зберігайте протягом всього терміну придатності, а особливо протягом гарантійного терміну, всі документи, що додаються до товару під час його продажу (товарний чек, інструкція з експлуатації, гарантійний талон). Виробник та продавець не несуть жодної відповідальності за втрату клієнтом будь-якої конфіденційної чи особистої інформації внаслідок використання виробу.

Термін виконання гарантійного і негарантійного ремонту - до 14 робочих днів. Враховуючи те, що обладнання є професійним та технічно складним, термін виконання ремонту може бути продовжено як за попередньою домовленістю, так і під час виконання.

Для організацій можливі окремі умови гарантії та терміни виконання ремонтів згідно договору гарантійного обслуговування.

Періодичне обслуговування виробу, у тому числі налаштування, чищення, заміна витратних матеріалів, тощо - не є гарантійним сервісним обслуговуванням і здійснюється авторизованим сервісним центром або спеціалізованими організаціями за додаткову оплату.

Гарантія не обмежує законних прав споживача, наданих йому законодавством України.

Звертаємо Вашу увагу, що сервісний центр не несе фінансові витрати, пов'язані з доставкою товарів перевізниками (Укрпошта, Нова Пошта, кур'єрська доставка та ін).
 

Авторизовані сервісні центри:
 
м.Київ
вул. Смілянська 10/31

Консультації за телефоном: пн-пт 10:00 – 17:00

тел: +38 063 206 37 34
e-mail: service2@realmusic.ua
Правила оформлення замовлення в інтернет-магазині
Умови оплати та доставки товару
Гарантійні зобов’язання